Представлення результатів навчальних проектів з теми «Кисень»

Мета:
навчальна: систематизувати та поглибити знання учнів про кисень, розкрити проблему чистого повітря, оцінити вплив діяльності людини на чистоту повітря, формувати в учнів усвідомлення необхідності охорони повітря, міжпредметна інтеграція.
розвивальна: розвивати мовленнєву, ораторську й науково-дослідну компетентність, здатність узагальнювати й аналізувати матеріал, який вивчали протягом теми; розвивати навички роботи з додатковими джерелами інформації, навички дослідницької діяльності.
виховна: виховувати в учнів допитливість, спостережливість, прагнення брати активну участь у пошуку нового знання, бережливе ставлення до навколишнього середовища


Имя файла: 5b0455da73
Размер файла: 49 kb
Скачать фаил
Ферум як представник металічних елементів побічних...
Узагальнення та систематизація знань з теми «Кисен...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates