Права свої знай, а закони поважай

​Анотація: Підставою для розробки саме цієї теми стали роздуми над проблемами сьогодення. Ми живемо в неспокійному світі відчуження людини від своєї суті. Криза людини. Духовна криза людства – нині найбільша тривога світу.

Що робити? На плечі вчителів покладено місію – відродити людину, її духовний корінь. Найбільша мета життя полягає, на мою думку, у збільшенні добра у тому, що нас оточує. А добро – це щастя всіх людей. Воно складається з багатьох чинників. Потрібно навчити дітей любити людину в людині, бути вірними тим принципам, якими маємо керуватися у великому й малому.
Саме тому діти повинні знати свої права та чітко виконувати обов'язки, бути чесними та справедливими, ставитись один до одного з повагою та порозумінням.


Имя файла: 5afc44f2c
Размер файла: 57 kb
Скачать фаил
Вчимося бути толерантними
Сценарій виховного заходу до 8 березня "Мелодія ве...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates