ПРАТ " МК "АЗОВСТАЛЬ" - територія безпеки

Анотація: Анотація:Базовим підприємством ДНЗ « Маріупольський центр професійно – технічної освіти» є ПРАТ « МК « АЗОВСТАЛЬ». Наші здобувачі освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» проходять виробничу практику в усіх відомих цехах комбінату.

Здоров'я та безпека співробітників комбінату - одна з важливих складових стратегії розвитку комбінату і підприємств групи МЕТІНВЕСТ.
Маріупольський промисловий гігант є підприємством підвищеної небезпеки,де присутні небезпечні і шкідливі виробничі фактори.
Тому тема позакласного заходу вибрана невипадково! Дуже важливо, щоб наші здобувачі освіти, виконували усі заходи і техніки безпеки на комбінаті. Від цього залежить їх здоров'я та життя.
Постаралася охопити всі питання безпеки нашої професії, дотримання яких дуже необхідні в умовах виробництва.

Имя файла: --
Размер файла: 158 kb
Скачать фаил
«Монтаж електричної схеми не реверсивного управлін...
Флора закритих приміщень
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates