Практичні рекомендації вчителю щодо ефективного виховного впливу на учнів в критичних ситуаціях

Анотація: Навчальний посібник розроблено з метою надання практичної допомоги вчителям у вихованні учнів в критичних ситуаціях, що пов'язані з порушенням дисципліни. Матеріали посібника дозволять кожному зацікавленому вчителю, навчання досить ефективно впливати на учнів в складних ситуаціях, використовуючи при цьому чіткий алгоритм дій.

Крім того, матеріали посібника знайомлять читача з педагогікою оптимізму та успіху, застосування якої у навчальному процесі суттєво зменшує прояви негативної поведінки вихованців.

Посібник підготували: кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, Заслужений працівник освіти України Калошин В. Ф. (керівник проекту), директор Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти АПН України Гоменюк Д.В


Ім'я файлу: -5-.-
Розмір файлу: 1.2 mb
Викачати файл
Тема "Основні правила щасливого життя"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates