Практичні поради учням щодо побудови успішного життя

Анотація: Гоменюк Д.В.

Природа не тільки не поскупилася й не обділила людину, а, навпаки, виявилася стосовно неї дуже щедрою. Наукою вже підтверджене те,про що вже давно догадувалися представники різних містичних вчень, прозорливі мислителі: кожна людина від природи створена, щоб бути успішною. Так, Жан-Жак Руссо довів, що людина створена природою на засадах дивовижної гармонії для щастя, але суспільство зруйнувало цю гармонію і принесло їй нещастя.

Незаперечнийдоказ, який випливає із цих тверджень можна сформулювати так: мета нашого життя в тому, щоб досягти успіху, щастя, реалізувати той потенціал, який є в нас, стати переможцем.

Для того, щоб визначити, наскільки вдало склалося наше життя, потрібно порівняти наші потенційні можливості з їх реалізацією. Яким жепотенціалом володіє людина? Величезним. Так, А. Ейнштейн відзначав, що кожна дитина народжується геніальною. І від неї очікують досягнення майстерності, як найменше в одній із сфер життя, і у неї дійсно є така можливість.


Ім'я файлу: --1
Розмір файлу: 43 kb
Викачати файл
Співробітницьтво з дитиною - ефективний засіб вих...
Ви господар свого життя
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates