Практичні поради щодо виконання домашнього завдання

Анотація: Спіавтор Гоменюк Д.В.

Наступає час працювати над виконанням домашнього завдання. Тепер ми повинні звести все воєдино й зосередити наші міркування на одному, як його виконати швидко та якісно. То з чого почати?

Відома дуже пунктуальна людина щовечора складала докладний план справ на завтра. Перший пункт у її планах завжди був один: «Піднятися».

Так і з уроками. Треба насамперед... сісти за них. І ніяких вивертів, ніяких поступок перед совістю, ніяких подачок ліні, що пожирає час, ніяких «ще трошки» — просто сідати, і все. Направляти волю не на те, щоб змушувати себе працювати, а на саму роботу — це єдино правильний спосіб взятися за справу.


Ім'я файлу: 1---
Розмір файлу: 81 kb
Викачати файл
Радість - основний показник якості життя
Практикум: подолання педагогічного конфлікту
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates