Позитивне підкріплення в навчанні

​Анотація: Можливо, ви думаєте, що у кожної дії або вчинку є своя причина, своя підстава, своя мета. Можна з вами згодитися, але чи є у них якась загальна причина, єдина для всіх них підстава, одна мета? Як це не дивно, є. Більш того, і причина, і мета тут однакові. Все, що ми робимо, ми робимо для того, щоб одержати «позитивне підкріплення».
Що таке «позитивне підкріплення» — це те, що нам приємно. Для того, щоб той або інший рефлекс закріпився, для того, щоб та або інша звичка у нас сформувалася, для того, щоб ми взагалі почали хоч щось робити, потрібне позитивне підкріплення. Тобто ми повинні відчути, що здійснення цих дій рано чи пізно (але краще раніше) дасть нам відчуття радості, чого-небудь приємного. Інакше ми нічого робити не будемо.

Співавтор розробки: Гоменюк Дмитро Васильович

Имя файла: 5a9bf4880f3fb-221
Размер файла: 114 kb
Скачать фаил
Педагогіка сімейних відносин
Практичні поради учням щодо підготовки та здачі іс...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates