Позакласний захід "Подорож містом математичних загадок"

Анотація: Змагання відбувається і вигляді подорожі містом математичних загадок; у змаганні беруть участь команди 5 і 6 класу, кожна команда обрала капітана; виконуючи завдання, перемагає та команда яка набрала найбільше балів, завдання та відповіді демонструються на екрані та роздаються командам на картках.

Обладнання: Карта міста, казкові герої, вислови відомих вчених, презентація, телевізор , картки із завданнями для учнів.

Мета: Перевірити вміння учнів застосовувати набуті знання в нестандартній ситуації; розвивати вміння учнів працювати самостійно і у парі з однокласниками; сприяти активізації розумової діяльності учнів; виникненню внутрішніх мотивів навчання; розвивати бажання застосовувати набуті знання, вміння та навички для досягнення поставленої мети; прищеплювати любов до математики; розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення учнів, допитливість, творчу активність.

Имя файла: -Презентація--
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил

Стрічка Мебіуса
Показникова функція, властивості та графік
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates