Позакласний захід "Козацькі розваги"

Анотація: У давні славні часи Запоріжської Січі багато джур було серед дорослих вояків. Хлопчики прислуговували лицарям-запорожцям, доглядали їхніх коней, майно та зброю. А головне – до всього уважно придивлялися. І вчилися таємниць козацької справи: з ворогом битися, з друзями товаришувати, на бандурі грати, на рідній землі працювати.

Любили панове- козаки влучне слово, жартували між собою, над ворогом сміялися. І джурили біля них дотепними та розумними виростали. І ти, коли розв'яжеш усі завдання та загадки, розумнішим станеш. І веселішим, наче справжній джура. А зараз він кличе тебе у козацьку мандрівну.


Имя файла: -
Размер файла: 188 kb
Скачать фаил
Методика використання історичних документів на уро...
Презентація до теми: «Опозиційний рух 60-80-х рок...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates