Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Повість М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Образи Івана й Марічки як втілення романтичної ідеї незнищенності людини

​Анотація:  Розробка уроку за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»: «Образи Івана та Марічки як утілення романтичної ідеї незнищенності кохання", темою якого є ознайомлення старшокласників зі змістом та композиційно-сюжетними тонкощами твору; розкриття образів Івана та Марічки; виховування в учнів уміння делікатно ставитися до почуття кохання, поглиблення вивченого про характеротворення образів-персонажів, створена для використання на уроці української літератури в 10 класі й відповідає чинній програмі з української літератури для 12- річної школи. В основі розробки лежать інтерактивні методи навчання, використовуються відеосюжети, ілюстрації.


Имя файла: Interactive-lesson-in-the-novel-by-M.-Kotsyubinsky-Shadows-of-forgotten-ancestors
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
Часи дієслова. Теперішній час
Interactive lesson in the novel by M. Kotsyubinsky...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.