Посібник з образотворчого мистецтва «Мистецька скарбничка»

Анотація: Образотворче мистецтво є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадянського і духовного становлення підростаючого покоління.

Посібник допоможе вчителям перевірити знання учнів з образотворчого мистецтва. Він вчить учнів сприймати, аналізувати та давати характеристику витворам образотворчого мистецтва. Вчить висловлювати власні думки. Завдяки даному посібнику учні зможуть глибше пізнати даний предмет. Посібник містить цікаві матеріали з образотворчого мистецтва, знайомі та нові українські та світові твори образотворчого мистецтва. Ігри посібника можна використовувати на уроках образотворчого мистецтва, в позакласній роботі. Розрахований на творчих вчителів, студентів педагогічних вузів, учнів.


Имя файла: -
Размер файла: 8.3 mb
Скачать фаил
Рекомендації для батьків, у яких діти мають розлад...
Основні дидактичні принципи навчання дітей з синдр...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates