Помилки мислення в анфас і профіль. – К.: Редакція загальнопед. Газет

Анотація: Еволюційно розум людини виник як унікальний інструмент пристосування до умов існування. Саме розум поставив людину над всіма живими істотами планети. Але зараз помилки розуму є головними причинами невдач, поразок людини.

Всі наші неприємності пов'язані з неправильними моделями реальності, в якій нам приходиться жити, працювати та спілкуватися. Всі наші біди мають одне джерело – не правильні інтелектуальні карти тих місць існування по дорогам яких ми вимушені переміщатися.

Без точних карт ми залишаємося сліпими котенятами посеред у житті, яке постійно змінюється.

Помилки нашого мислення спричиняють хвороби нашої долі.

Отже, в своїх можливостях люди обмежені не власною природою, а не правильними картами світу (шкідливими установками та переконаннями), завдяки яким ми весь час стоїмо на шляху свого розвитку.

Тому замість того, щоб самовпевнено предполагати, що ми користуємося вірними картами дійсності, булоб корисним проаналізувати все те, що ми вважаємо абсолютно правильним.

В книзі розглянуті основні види помилок мислення, яких припускається в своєму житті людина, а також основні причини неадекватної поведінки людини. Знайомство з ними надасть Вам можливості виявити свої «рідні» помилки, детальніше розібратися в їх причинах, винайти від них «протиотруту» та більше не «наступати на граблі». В цьому Вам поможуть багаточисельні приклади, поради, тести.


Ім'я файлу: 16------
Розмір файлу: 1.5 mb
Викачати файл
Тема СИТУАТИВНА ПОВЕДІНКА: СУТНІСТЬ, ПРИЧИНИ, ШЛЯХ...
Калошин Володимир Федорович Як розбудити в собі ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates