Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Поліхудожній підхід у розумінні та розкритті музичних образів

​Анотація: Представлений майстер-клас з основного музичного інструменту (фортепіано) «Поліхудожній підхід у розумінні та розкритті музичних образів у творах українських композиторів» проводився для викладачів музичного відділення педагогічного коледжу. Метою майстер-класу було поглиблення знань студента про поліхудожність, формування та вдосконалення професійно-виконавських вмінь, навичок та музично-інтелектуальних якостей студента відповідно сучасних вимог; розвиток музично-аналітичного мислення, творчої ініціативи, кольорового сприйняття музики та живопису; виховання художньо-естетичного смаку, культури спілкування, любові до українського мистецтва: музики, літератури, живопису; прагнення до самореалізації у професійній діяльності.


Имя файла: 5acdbbd645d
Размер файла: 7.3 mb
Скачать фаил
Робота з обдарованими дітьми
Удосконалення професійної компетентності майстрів ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.