Починай «жити як хочу», а не «як виходить»

Анотація: Нема рації постійно озиратися на минуле і шкодувати про втрачені можливості, розбираючи завали спогадів. Є «сьогодні і зараз», щоб сконцентрувати свою енергію на тому, що ти хочеш по-справжньому.

Навчися ставити своєчасно собі правильні питання, і ти зможеш управляти своєю увагою, думками, долею, почати «жити як мрієш, а не як виходить».

Звичайно, є питання, на які не хочеться шукати відповіді. Але ми інтуїтивно знаємо, що це важливі питання. Вони ведуть до іншої реальності. Ти більше можеш не ховатись від себе. Звичайно, спочатку це може бути трошки боляче, але буде болючіше, якщо ти ніколи не зважишся на них відповісти і не зможеш жити своїм справжнім життям, реалізуючи свій потенціал. Настав час бути тим, хто ти є насправді. Коли, як не зараз?


Ім'я файлу: ----------2
Розмір файлу: 40 kb
Викачати файл
Застосування інформаційно-комунікативних технологі...
Особливості успішних людей
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates