Почуття і емоції. Вияви почуттів. Способи висловлювання почуттів. Співпереживання та співчуття.

​Анотація: Бінарний урок з основ здоров`я та української літератури у 5 класі. Урок розроблений і проведений учителем української мови та літератури Запорізької гімназії №46 Семеновою Тетяною Станіславівною та вчителем основ здоров`я ЗОШ № 75 Потьомкіною Вікторією Леонідівною.

Мета уроку: формувати в учнів стійкі переконання щодо пріоритету здоров`я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей. На уроці вчителі використали різні форми роботи: робота в групах, з картками, з малюнками, продовжити фразу, метод «Мікрофон».

Співавтор/и розробки: Потьомкіна Вікторія Леонідівна


Имя файла: 5b2d037290
Размер файла: 416 kb
Скачать фаил
План-конспект уроку "О.Довженко «Ніч перед боєм» -...
"Зміни приголосних при творенні слів : іменників і...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

Дуже цікава розробка уроку! Можна використовувати як на уроках української літератури, так і на основах здоров'я. За допомогою вивченого матеріалу можна прищеплювати учням почуття поваги, добра, взаємопорозуміння. Дякую учителям!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates