Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

«Планета Толерантності»

​Анотація: Розробка виховного заходу присвячена Міжнародному дню толерантності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили в 1995 за рішенням ЮНЕСКО.

Мета заходу: ознайомити вихованців з поняттям « толерантність», виявити основні риси толерантності; формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів; комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння; формувати толерантне ставлення однолітків між собою; розвивати у вихованців терпимість до відмінностей між людьми.
Проблема толерантності особливо цікава і актуальна для мене на даному етапі педагогічної діяльності, оскільки учні мого класу вступають в пору перехідного віку і бувають нетерпимі один до одного, до старших, до сторонніх людей.
Провідна ідея заходу – виховання толерантної особистості дозволить сформувати морально-духовну, відповідальну людину, спроможну змінювати на краще себе та навколишній світ.
У виховному заході використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ відеороликів, тести.
Завдання заходу:
спрямувати до визначення актуальності даної теми в сьогоднішніх умовах;
спонукати до формування власної точки зору ;
Очікувані результати:
уміти працювати в групах і створювати презентації для виступів;
вміти застосовувати додаткову інформацію.
Представлена робота стане прикладом ефективності використання вибраних методів і форм роботи, зацікавить вихователів, допоможе більш ефективно організувати процес виховання.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вихователів.


Имя файла: 5aded387
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Пронеси добро і милосердя через усе своє життя.
«Козацтво як втілення національного етичного ідеал...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.