План - конспект уроку на тему: "Особиста гігієна. Догляд за тілом"

​Анотація: Розробка уроку у 6 – му класі на тему «Особиста гігієна. Догляд за тілом». Після уроку учні зможуть пояснити, що таке гігієна, історію її виникнення, чому так важливо дотримуватись правил особистої гігієни, як необхідно правильно доглядати за тілом та волоссям у підлітковому віці, зможуть розробити невелику пам'ятку щодо догляду за своїм тілом, відповідально ставитись до власного здоров'я. 

На уроці вчитель може використовувати інтерактивну дошку, за допомогою якої учні краще засвоюють навчальний матеріал. У розробці представлені завдання для Смарт дошки, які можна використовувати на етапі вивчення нового матеріалу та узагальнення нових знань. 


Имя файла: 5ac1e8df4e
Размер файла: 9.5 mb
Скачать фаил
Права дитини . Обов‘язки учня і громадянина
Обираємо здоровий спосіб життя
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates