Пізнавальні краєзнавчі вікторини

​Анотація: Головну увагу автор приділяє відродженню й розвитку краєзнавчої роботи та музейної справи у навчально-виховному процесі. Завдання вчителя сьогодні – відібрати зі своїх методичних надбань усе прогресивне і змінити, модернізувати, трансформувати навчальний процес так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий характер. На думку автора, пошуково-краєзнавча робота є засобом зацікавленої інтерактивної взаємодії учителя й учня. Найкращий шлях до вивчення історії рідного краю - пізнавальна самостійна активність учнів, їхня продуктивна діяльність.

Матеріали педагогічного досвіду викладача мають практичне значення, актуальні за темою, доступні у викладі для користування вчителями історії, класними керівниками, керівниками краєзнавчих гуртків. Призначені для самоосвіти педагогічних працівників.

Досвід автора вивчено лабораторією суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України (Малієнко Ю.Б., ст. науковий співробітник, к. п. н., вчитель-методист), Ржищівським індустріально-педагогічним технікумом (Предаченко О.Л., викладач-методист, історик-краєзнавець, авток книги «Легенди Ржищівські та справи стародавні») та рекомендується для використання у навчально-виховному процесі. Збірка «Пізнавально-краєзнавчі вікторини» отримала позитивні відгуки в учнів та студентів навчальних закладів міста Ржищева, які брали участь у конкурсі «Ржищів у фактах, цифрах, іменах». Запитання вікторини публікувалися у номерах міської газети «Ржищів».

Запропонована збірка краєзнавчих вікторин може послужити основою для розробки педагогами власного краєзнавчого матеріалу будь-якого регіону України, для залучення учнів до пошуково-краєзнавчої роботи.


pdf
Имя файла: --
Размер файла: 3 mb
Скачать фаил
Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Тема: "...
Історія України в пам'ятках
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates