"Пірати математичного моря"

​Анотація: Дійсним збуджувачем початку активної мислительської діяльності повинно бути бажання учня розв'язати проблему,пізнати істину,довести і тд.

Тільки в цьому випадку активність буде мотивованою і продуктивною.
Мотивацією до активності пізнавальної діяльності може служити зниження і підвищення оцінки за успішність,необхідність виконання завдань і тд.
Змагання - потужний фактор активізації пізнавальної діяльності.Кожен учень намагається показати,що він щось може.
Ігровий характер навчання – пізнавальної діяльності включає в себе і фактор пізнавального інтересу,але поряд з цим і сам по собі становить ефективний мотиваційний механізм мислительної активності навчання.
Емоційну дію на учня спонукає гра,змагання і творчий характер діяльності , і пізнавальний інтерес.Гра має викликати конфлікт,що само по собі і спонукає учня до дії.
Ігрові форми занять або математичні ігри - це заняття, пронизані елементами гри, змагання, містять ігрові ситуації. 


Имя файла: 59c634509486_20180404-084013_1
Размер файла: 2.8 mb
Скачать фаил
Урок у 7 класі «У царстві формул скороченого множе...
Математична гра "Хрестики- Нулики"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates