Підвищуємо емоційну стійкість практичні поради педагогу

Анотація: Спіавтор Гоменюк Дмитро Васильович

Особливості (труднощі) педагогічної діяльності призводять до виникнення у викладачів напруженого стану від якого "крок до стресу", що досить негативно впливає як на їх діяльність, так і на здоров'я.

Саме по цій причині в професійному саморозвитку педагога важливим повинно бути підвищення компетентності з управління психічним станом, підвищення його емоційної стійкості.

Справа в тому, що емоційна стійкість особистості має велике значення як в цілому, для ефективного використання нею власних ресурсів (в навчанні та трудовій діяльності), так і для прийняття оптимальних, виважених рішень. Саме ця характеристика (вимога) вкрай важлива для кожної людини, а особливо для педагогів, які управляють навчально-виховним процесом.


Имя файла: ----
Размер файла: 71 kb
Скачать фаил
Через смысл жизни к счастью ребенка
Психологія спілкування учителя, вихователя, класно...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates