Підсумкове заняття для дітей старшого дошкільного віку (шостий рік життя) з економічного виховання на тему: «Маленькі таємниці великої економіки».

Анотація: Заняття підготовлене для дітей старшого дошкільного віку. На занятті діти уточнюють знання про професії, рекламу, гроші, валюту, як грошову одиницю інших держав , про виготовлення молочних продуктів, про банк, його призначення та діяльність, а також про ресурси, які потрібні для виробництва . Заняття вчить дітей бути бережливими, поважати працю людей різних професій. Направлене на формування вміння співвідносити свої бажання з можливостями.Имя файла: -----
Размер файла: 63 kb
Скачать фаил
Комплекс лікувальної гімнастики для дітей старшого...
Заняття з фізичного виховання для дітей другої мо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates