Підготовка до самостійного життя підлітків з порушеннями інтелектуального розвитку

Анотація: У статті авторів Ніколенко Людмили Миколаївни та Кравчуновської Юлії Юріївни розглянуто основні аспекти роботи команди психолого-педагогічного супроводу упроцесі підготовки до самостійного життя підлітків з порушенням інтелектуального розвитку .

Зазначено, що одним з важливихзасобівефективної виховної та навчальної діяльності з підлітками з порушенням інтелектуального розвиткуєгра, а найважливішиметапом роботи з таким підлітками в процесі підготовки до самостійного життяє впровадження чітко розробленої програми з підготовки до самостійного життя підлітків з порушенням інтелектуального розвитку.

Визначено основні принципи, яких необхідно дотримуватись у процесі здійснення підготовки до самостійного життя підлітків з порушенням інтелектуального розвитку

Визначено загальні рекомендації з підготовки до самостійного життя підлітків з порушенням інтелектуального розвитку.


Имя файла: ---
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
Методична розробка конкурсу на кращі знання охорон...
Формування в молодшого школяра з особливими освітн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates