Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Період Бароко у музиці. Британський композитор Генрі Персел

​Анотація: Розробка містить багато різноманітних форм та методів роботи (бесіда, читання, мозговий штурм, аудіювання з використанням тематичного відеоролику, робота з мультимедійними презентаціями, групова та парна робота, Treasure Hunt) що відповідають психофізіологічним та індивідуальним особливостям студентів і сприяють успішному досягненню мети заняття. Домашнє завдання є диференційованим. 

Методична розробка відкритого заняття відповідає теоретичному й методико – практичному розділам навчальної програми, відповідає новітнім технологіям навчання, спрямована на формування комунікативної компетенції майбутніх фахівців.
Методична розробка може бути рекомендована для викладачів іноземної мови за професійним спрямуванням ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, як основного , так і довідково – дидактичного матеріалу.


Имя файла: 5ac1f0257f16f-baroquetreasurehunt
Размер файла: 13 kb
Скачать фаил
Оркестр. Інструменти оркестру
Урок англійської мови у 7 класі з теми "Театр"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.