Період Бароко у музиці. Британський композитор Генрі Персел

​Анотація: Розробка містить багато різноманітних форм та методів роботи (бесіда, читання, мозговий штурм, аудіювання з використанням тематичного відеоролику, робота з мультимедійними презентаціями, групова та парна робота, Treasure Hunt) що відповідають психофізіологічним та індивідуальним особливостям студентів і сприяють успішному досягненню мети заняття. Домашнє завдання є диференційованим. 

Методична розробка відкритого заняття відповідає теоретичному й методико – практичному розділам навчальної програми, відповідає новітнім технологіям навчання, спрямована на формування комунікативної компетенції майбутніх фахівців.
Методична розробка може бути рекомендована для викладачів іноземної мови за професійним спрямуванням ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, як основного , так і довідково – дидактичного матеріалу.


Имя файла: 5ac1f0257f16f-baroquetreasurehunt
Размер файла: 13 kb
Скачать фаил
Оркестр. Інструменти оркестру
Урок англійської мови у 7 класі з теми "Театр"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates