Переробка нетрадиційної та дикорослої сировини

Анотація: План заняття

Навчальна дисципліна: «Технологія галузі»
Тема заняття: Переробка нетрадиційної та дикорослої сировини
Мета заняття:
Навчальна: ознайомити студентів з видами нетрадиційної та дикорослої сировини і способами її переробки. Навчити аналізувати технологічні процеси при виробництві консервів з дикорослих ягід. Розширити знання про харчову та дієтичну цінність дикорослої сировини. Поглибити і закріпити знання студентів про способи виробництва напоїв з лікарських рослин.
Розвивальна: розвивати інтерес до дисципліни шляхом зв'язку з практичною діяльністю та іншими дисциплінами, логічне мислення, творчі здібності студентів, відчуття практичної значимості роботи, пам'ять, вміння аналізувати, виділяти головне, узагальнювати одержану інформацію, навички самостійної роботи.
Виховна: виховувати стійкий інтерес до майбутньої професії, уважність, почуття відповідальності, спонукати студентів до пізнавальної роботи. Виховувати культуру мовлення.


Имя файла: Pererobka-netradicijnoj-ta-dikoj-sirovini
Размер файла: 224 kb
Скачать фаил
Рекомендації батькам дітей РАС (розлади аутичного ...
Тести з дисципліни "Електротехнічні матеріали"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates