«Перекладна література. Біблія (фрагменти).Легенди: про Вавилонську вежу, про Мойсея. Українські переклади Біблії. Притча про блудного сина.»

Анотація: Кожна людина йде до Богасвоїм шляхом, і то її особиста справа, справа власної душі. Ми відкриваємо священну книгу для того, щоб пізнати себе і світ, сенс буття і свою дорогу до Бога. І в кожного з нас будуть свої відкриття Біблії – однієї із наймудріших та найдавніших книг світу, яку називають Вічною книгою.

Біблія – найвідоміша і найпоширеніша книга. Назва її походить від грецької мови «біблос» - «книги». Це ціла бібліотека, вона створювалась упродовж 1500 років. Складається з двох частин – Старого і Нового Заповітів.

Всі книги поділяються на канонічні і неканонічні. Канонічні книги вміщують священні богонатхненні тексти. Неканонічні – це корисна література для читання. Біблію люди отримали від Святого Бога, який відкрив нам Свою Божественну Мудрість і Свою Волю. Біблію ще називають Святим Письмом, Словом Божим, Божим Одкровенням, Книгою Книг. Біблія записувалась через вибраних людей: пророків, євангелістів, апостолів.

Очікувані результати:

Учні:

ü Розумітимуть роль християнства (Біблії) в духовному житті українського народу;

ü Називатимуть найдавніші книги Русі-України, імена перекладачів Біблії українською мовою;

ü Переказуватимуть й коментуватимуть біблійні легенди, притчі;

ü Розумітимуть основні моменти християнської моралі:ідеали правди, чесності, патріотизму, скромності, любові до ближнього.


Имя файла: ---9-
Размер файла: 73 kb
Скачать фаил
Моя родина
Урок - дослідження. Українська література. 9 кла...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates