Паралімпійці. Сила духу,що вражає!

​Анотація: У методичній розробці представлена детальна структура проведення Олімпійського уроку. В якому розглядається історія виникнення паралімпійських ігор, особливості цих змагань, становлення та розвиток паралімпійського руху в Україні та світі, класифікацію ігор, участь українських спортсменів у Паралімпійських іграх, їх здобутки і досягнення. Акцентується увага на знайомстві із спортсменами-паралімпійцями Полтавщини, їх внеском у скарбницю Паралімпійських нагород нашої держави. 

Важливим, цікавим і мотиваційним складовим елементом виховного заходу - є зустріч та бесіда з багаторазовим чемпіоном з плавання Євгенієм Богодайко.
Використання презентації змістовно доповнює теоретичний матеріал заходу. Дозволяє наочно побачити та познайомитись із історичними фактами, сучасним станом паралімпійського руху в Україні, досягненнями наших спортсменів на Паралімпіадах.
Методична доробка буде корисна для учнів та викладачів ПТНЗ. 


Имя файла: 5a7dabf037d
Размер файла: 101 kb
Скачать фаил
Конспект заняття з дітьми старшого дошкільного вік...
урок з фізичної культури з теми " Баскетбол"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates