Методична розробка на тему: " Паперова скульптура, технологія виготовлення"

Анотація: Паперове мистецтво - є сьогодні одним з найпопулярнішим видом людської творчості. З простого клаптика паперу майстри сучасності створюють шедеври ( скульптури, картини, килими, тощо).

Виготовлення об'ємних просторових композицій з паперу — чудова нагода відійти від стереотипних навичок, стандартних рішень. Така діяльність відкриває широкі можливості для імпровізації, розвитку творчого, мистецького бачення світу. 

Мета проекту: сприяння гармонійному розвитку вихованців позашкільних навчальних закладів, шляхом залучення їх до мистецтва створення паперових скульптур.

Ідея проекту ознайомити педагогів та керівників гуртків із власною методикою виготовлення паперових скульптур ( ляльок). Даний метод роботи базується на власному досвіді і адаптований до можливостейта вікових особливостей наших вихованців. Використовуючи лише мінімальні навички з креслення та паперової пластики ви зможете навчити дітей (вихованців гуртків технічної творчості позашкільних навчальних закладів) створювати паперові скульптури,Дитина створюючи паперову скульптуру може проявити власну фантазію та уяву, при цьому їй не потрібно виконувати постійнунудну та монотонну роботу та користуватися складними схемами. Адже головне завдання гурткової роботи, щоб наші вихованці могли цікаво і корисно проводити своє дозвілля і отримували задоволення від виконаної роботи.


Имя файла: ---
Размер файла: 5.3 mb
Скачать фаил
Педагогічні умови ефективності організації самості...
Методичні рекомендації по роботі з батьками
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates