Оцінка як інструмент розвитку здобувачів освіти

Анотація: Гоменюк Д.В. Основна ідея традиційної школи, яку часто не озвучують, але саме вона є основою дій педагога — все треба контролювати. Хто не виконав домашнє завдання, хто не заповнив щоденник, хто не вивчив вірш, хто не розв'язав рівняння. Кожен крок слід контролювати, оцінювати — інакше нічого не робиться.

В цілому, традиція виставляння оцінок освячена часом, і якщо хто-небудь насмілиться поставити її під сумнів (хоча суперечки бути чи не бути оцінці ведуться в педагогіці протягом сторіччя), на нього відразу обрушується шквал обурення.

Однак недоліки системи оцінок настільки очевидні, що деякі фахівці знаходять у собі сміливість усе-таки від них в традиційному вигляді відмовлятися. 


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 57 kb
Викачати файл
Етологія, як інструмент пізнання поведінки людини
Оцінка як інструмент розвитку здобувачів освіти
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates