Особливості виховання гуманності дітей старшого дошкільного віку в умовах дитячої субкультури.

Анотація: Приступаючи до розв'язання проблеми опанування дітьми на­уки життя, я тривалий час міркувала над тим, що я можу запропо­нувати, сказати батькам, молодим і немолодим людям, які вже до мене 3 роки виховували своїх малят.

Немає нічого легшого, ніж давати поради, теоретично просто й легко робити все, але коли доходить до практики, часто можна розгубитися. Особливо це відчутно в цей час, з яким так важко кро­кувати в ногу.

Обговорюючи з батьками проблеми родинного виховання, осо­бливу увагу звертаю на традиції української народної педагогіки, в якій завжди панував культ сім'ї, культ Матері, що засвідчував духовний зв'язок поколінь, передачу та успадкування моральної культури. Моральна краса людини або, навпаки, аморальність починається з родини.

Серед найбільш ефективних методів та прийомів особливим успіхом серед батьків користується письмовий журнал «Школа шляхетності».

Враховуючи надбання минулої і сучасної «батьківської педа­гогіки», спираючись на досвід своїх старших колег-наставників, обрала для себе такі форми роботи з батьками...


Имя файла: Робота з батьками. Школа шляхетності.
Размер файла: 31 kb
Скачать фаил
Сценарій розваги "Мій рідний краю - Приазовꞌя!"
Заняття для середньої групи з використанням мнемо ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates