Особливості роботи з графічними та текстовими об'єктами під час створення комп'ютерних публікацій

Анотація: В даній розробці міститься матеріал до уроку № 2 теми «Комп'ютерні публікації»: «Особливості роботи з графічними та текстовими об'єктами під час створення комп'ютерних публікацій». Метою уроку є сформуватизнання про види текстових і графічних об'єктів, які використовуються в публікаціях, вміннястворювати публікації та встановлювати зв'язки між об'єктами.

Розвивати логічне мислення, мову, пізнавальний інтерес, творчу активність учнів. Виховувати інформаційну культуру учнів, дисциплінованість, охайність, наполегливість, вміння вирішувати проблеми і самостійно приймати рішення. Матеріал буде корисним для вчителів інформатики.


Практична робота №8. Створення простої комп'ютерно...
Поняття комп'ютерної публікації. Програмні засоби ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates