Особливості архітектури рідного міста. Важливість збереження пам'яток архітектури. Значення вибору формату для створення виразної врівноваженої композиції. Виконання композиції „Перлини архітектури Черкас".

​Анотація: Особливості архітектури рідного міста. Важливість збереження пам'яток архітектури. Значення вибору формату для створення виразної врівноваженої композиції. Виконання композиції „Перлини архітектури Черкас". Розробка уроку образотворчого мистецтва. 4 клас. Любити своє місто, бути обізнаним та цікавитись його історією, в тому числі і через архітектуру – важливий момент уроку, розробку якого представлено в даній публікації. На цьому уроці вчитель ставить собі за мету – навчити учнів передавати форму та будову архітектурних об'єктів, закріплювати навички зображення будівель, розвивати окомір, пам'ять, спостережливість, навички роботи фарбами та восковими олівцями, стимулювати у дітей розвиток допитливості, виховувати патріотизм, прищеплювати любов до рідного міста.


Имя файла: 5
Размер файла: 79 kb
Скачать фаил
Зв'язок архітектури з природним середовищем. Уявле...
Особливості природного середовища рідного міста. Р...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates