Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Особливості організації інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти

​Анотація: Дана робота стане в нагоді заступникам директорів з навчально-виховної роботи, які займаються організацією інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти. Робота виконана у вигляді електронної презентації та містить основні поняття та принципи інклюзивної освіти; характеристику психологічних особливостей дітей з особливими освітніми потребами; модель упровадження інклюзивної освіти; циклограму управлінських дій адміністрації; перелік робочої документації.

Провідна ідея ‒ розкрити та обґрунтувати систему прнципів, покладених в основу впровадження інклизивної освіти в навчальному закладі.
Запропонований матеріал розширить інформаційний та методичний арсенал заступників директорів з навчально-виховної роботи незалежно від професійної кваліфікації та досвіду.


Имя файла: 5b4f8a944a1b0-Vorobei
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Урок-гра "Обробка текстової інформації за допомого...
Творча лабораторія
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.