Особливості організації інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти

​Анотація: Дана робота стане в нагоді заступникам директорів з навчально-виховної роботи, які займаються організацією інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти. Робота виконана у вигляді електронної презентації та містить основні поняття та принципи інклюзивної освіти; характеристику психологічних особливостей дітей з особливими освітніми потребами; модель упровадження інклюзивної освіти; циклограму управлінських дій адміністрації; перелік робочої документації.

Провідна ідея ‒ розкрити та обґрунтувати систему прнципів, покладених в основу впровадження інклизивної освіти в навчальному закладі.
Запропонований матеріал розширить інформаційний та методичний арсенал заступників директорів з навчально-виховної роботи незалежно від професійної кваліфікації та досвіду.


Имя файла: 5b4f8a944a1b0-Vorobei
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Урок-гра "Обробка текстової інформації за допомого...
Творча лабораторія
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates