Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Основні причини невдач учнів в навчанні

​Анотація:

Причини шкільних невдач можуть бути самими різними і складними. До них відносяться такі чинники, як відсутність інтересу до навчання, погана поведінка в школі, важка атмосфера в сім'ї, тривала хвороба, різні недолікив навчально-виховному процесі школи. Складний характер причин невдач учня в шкільному навчанні відмічають всі автори, що займалися їх аналізом. Однак не всі вони прийшли до єдиного висновку стосовно того, які ж причини, що визначають шкільні успіхи учнів є головними. Одні дослідники схильні бачити основну причину шкільних невдач в поганих соціально-економічних умовах життя учнів. Інші вважають, що "корінь зла" потрібно шукати в дефектах біопсихологічної "підготовленості" учнів. Нарешті, треті бачать причину в невдосконаленості школи.

То що ж все-таки не дозволяє "потенційним геніям" досягти успіхів в школі?


pdf
Имя файла: -11
Размер файла: 216 kb
Скачать фаил
Жизнь на позитиве: практикум
Чи дійсно прихильність учнів впливає на ефективні...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.