Основи Microsoft PowerPoint 2010

​Анотація: Б.В.Ващук. Основи Microsoft PowerPoint 2010: навчальний посібник, 2017. – 82 с.

Один з найкращих способів справити враження на аудиторію – організувати прекрасне слайд-шоу. І в цьому допоможе найкраща програма для складання презентацій – Microsoft PowerPoint 2010, яка розглядається в цьому посібнику. 

Ви навчитеся створювати слайди, що виглядають професійно, включати до їх складу звуковий супровід і високоякісні відеокліпи, додавати ефекти анімації і використовувати безліч інших засобів. 

В даному посібнику розглянуто окремим пунктом поняття "Тригера" і робота з ним. Тригери дуже потрібні при створенні навчальних ігор в PowerPoint (знайди відмінності, рух об'єктів і т.д.), cтворенні тестів та складної анімації. 

Сучасний мультимедіа урок часто супроводжується презентацією в якості наочного посібника чи зорового ряду. Презентація до уроку допомагає зробити матеріал наочніше, доступніше, допомагає полегшити розуміння і запам'ятовування матеріалу. Готуючи презентацію до уроку, вчитель продумує структуру уроку, мету і завдання, методи і прийоми.


Имя файла: -..--MS-PowerPoint
Размер файла: 4.7 mb
Скачать фаил
Розвиток інформаційної компетентності учнів на уро...
Тематичне оцінювання № 1 . Тема: Інформація. Інфор...

Читайте також:

 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates