Осінь - не привід сумувати! Осінь - привід носити шарфик!

Анотація: Матеріалом методичної розробки являє собою зміст позаурочного заходу з елементами майстер-класу на тему: «Осінь – не привід сумувати! Осінь – привід носити шарфик!»

Методична розробка знайомить учнів з історією виникнення шарфа, що сприяє пізнанню активності щодо створення нових образів із використанням цього модного аксесуару, а також ознайомлення з різноманітними способами зав'язування шарфів та використовувати шарф в різних життєвих ситуаціях.

Учні та гості поглиблено розглядають питання історії шарфів, їх класифікацію та призначення, а такожвиди сучасних популярних шарфів і хусток. Особлива увага приділяєтьсяяк носити та зав'язувати шарф, легко створювати композиції як за допомогою шарфів, хусток та допоміжних ґудзиків. Цікавим видалося соціологічне дослідження – відгуки за і проти шарфів.

Захід показав як ефективно працює твердження Джорджо Армані «Шарфи схожі на прикрасу – вони відображають особистість. Це каприз, порок!»

Дана методична розробка може бути використана викладачами та майстрами спеціальних предметів професійно-технічних закладів.


pdf
Имя файла: 20190225-121835
Размер файла: 1.4 mb
Скачать фаил
Когнітивно-ономасіологічні аспекти мотивації термі...
Методична розробка відкритого практичного заняття ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates