Оркестр. Інструменти оркестру

​Анотація: Методична розробка «The orchestra. Instruments of the orchestra» виконана у відповідності з методичними рекомендаціями з підготовки та проведення практичних занять у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації. 

Схема заняття є логічною і сприяє оволодінню іноземною мовою за професійним спрямуванням. Виклад матеріалу проводиться послідовно на належному науково – методичному рівні.
Розробка містить багато різноманітних форм та методів роботи (бесіди, читання, мозковий штурм, робота з мультимедійними презентаціями, групову та парну роботу), що відповідають психофізіологічним та індивідуальним особливостям студентів і сприяють успішному досягненню мети заняття.
Методична розробка «The orchestra. Instruments of the orchestra» відповідає новітнім технологіям навчання, спрямована на формування комунікативної компетенції майбутніх фахівців.
Методична розробка може бути рекомендована для викладачів іноземної мови за професійним спрямуванням ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.


Имя файла: 5ac1f1a4c276d
Размер файла: 65 kb
Скачать фаил
Tourist Experience and Business
Період Бароко у музиці. Британський композитор Ген...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates