Організація виховної роботи у вищій школі: методичні поради до системно –цільового планування.

 У статті здійснено загальний огляд основних напрямків виховної роботи у вищій школі: тут подано алгоритм до створення системно - цільової програми таорганізації календарно - тематичного планування; розкрито зміст кожного розділу; наголошено на вікових та соціалізаційних відмінностях між тематикою, методологією та очікуваними результатами діяльності. У роботіохарактеризованопроцес утворення та діяльності служб, задіянихв реалізації системно-цільової програми; окремо досліджено питання формування концепції виховної роботи у вищій школі. Дослідження виконано за підсумками власного досвіду професійної діяльності автора.

Глосарій: системно-цільова програма,діагностика, концепція, календарно - тематичне планування, методологія,соціалізація, профорієнтація, самоврядування


Имя файла: -----
Размер файла: 63 kb
Скачать фаил
Упровадження екскурсійної форми роботи в навчальну...
Єдність виховання дітей в закладі дошкільної освіт...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates