Організація навчально-виховного процесу на уроках англійської мови в початковій школі на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи

​Анотація: Для своєї роботи я обрала тему «Організація навчально-виховного процесу на уроках англійської мови в початковій школі на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи» тому що вважаю її актуальною. Я, як вчитель англійської мови в початковій школі, завжди орієнтуюсь на сучасність і, готуючись до своїх уроків, ретельно шукаю інформацію, яка буде важливою сьогодні. 

За педагогікою партнерства учень – добровільний і зацікавлений соратник, однодумець, рівноправний учасник освітнього процесу, турботливий і відповідальний за його результати, тому на моїх уроках диктатури немає.
В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця
між учителем, учнем і батьками. Яскравим прикладом є проектні роботи або мовні портфоліо, які учні готують після кожної теми самостійно або за допомогою батьків.


Имя файла: 5a4e4907
Размер файла: 42 kb
Скачать фаил
Стаття «Формування комунікативних навичок учнів мо...
Конспект уроку з теми "Шкільне життя" у 3 класі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.