Одноклітинні організми. Перехід до багатоклітинності Тема. Бактерії– найменші одноклітинні організми

​Анотація: «Бактерії – найменші одноклітинні організми» – дана тема багата на пізнавальні й виховні можливості, бо учні, вивчаючи її, пізнають величезний світ мікроорганізмів – найбільш поширених на земній кулі, прокаріотів, які були першими організмами, що з'явилися на нашій планеті. Завдяки своїм різноманітним за формою біологічним особливостям та умовам життя вони мають величезне значення в природі й житті людини.

Вивчати бактерії необхідно в елементарній формі. Це пов'язано з віковими (психологічними) особливостями учнів. Новизна та складність змісту теми потребує від учителя певних знань проведення сучасного уроку. Сучасний компетентісно спрямований урок дає такі можливості. Наводжу приклад такого уроку.


Имя файла: 5a832f5
Размер файла: 49 kb
Скачать фаил
Узагальнення знань з теми «Розмноження та розвиток...
Рослини в геральдиці
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates