Обробка нижнього зрізу нічної сорочки з використанням різноманітного оздоблення. ВТО готового виробу.

​Анотація: Прискорення темпу життя, потужний потік знань, що впливає на сучасну людину, потребує від неї швидко знаходити необхідне рішення, використовуючи для цього пошукові методи , користуючись значною кількістю різноманітних джерел інформації. У зв'язку з цим, серед традиційних форм та методів навчання, у педагогічній практиці на уроках виробничого навчання все частіше застосовують ІКТ. Саме застосування ІКТ на виробничому навчанні дає змогу постійно стимулювати розвиток мислення та сприйняття інформації в учнів, розвивають увагу та пам'ять, підтримують інтерес до уроку, створюють та підсилюють мотивацію до навчання. 

Використання ІКТ відкриває додаткові резерви підвищення ефективності навчання. Особливо важливім в процесі набуття знань та навичок для учнів стає вивчення та повторення матеріалу. В такому випадку важливим і закономірним стає використання в навчальному процесі різноманітних навчальних елементів, в тому числі і з використанням ІКТ. А саме , викладання нового матеріалу із застосуванням мультимедійної презентації, закріплення матеріалу за допомогою тестових завдань, які представлені в електронному вигляді, а також використання веб-камери для кращого засвоєння матеріалу учнями. Дана методична розробка вміщує в собі зміст уроку виробничого навчання. Тема програми «Виготовлення нижньої білизни», по професії «швачка», освітньо-кваліфікаційного рівня
«швачка 1-2-го розряду», де докладно розглянуто тему уроку
«Обробка нижнього зрізу нічної сорочки з використанням різноманітного оздоблення. ВТО готового виробу».


Имя файла: 5a7a046d91532
Размер файла: 3.7 mb
Скачать фаил
Обробка прорізної кишені з листочкою з вшивними кі...
Проектно–технологічна діяльність учнів на уроках о...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates