Об’єкти файлової системи. Операції над об’єктами файлової системи: створення, виділення, копіювання, перейменування, переміщення та вилучення об’єктів. Відновлення вилучених об’єктів.

Анотація: Поданий матеріал можна використовувати для проведення уроку інформатики в 6 класі з теми "Об'єкти файлової системи. Операції над об'єктами файлової системи: створення, виділення, копіювання, перейменування, переміщення та вилучення об'єктів. Відновлення вилучених об'єктів." Робота містить конспект уроку, опорний конспект та завдання для учнів на опрацювання практичних знань і навичок з даної теми.


Имя файла: -
Размер файла: 261 kb
Скачать фаил
Имя файла: _20211003-200553_1
Размер файла: 13 kb
Скачать фаил
Имя файла: --
Размер файла: 40 kb
Скачать фаил
Виховний захід з інформатики "Школа вихідного дня....
Штучний інтелект, Інтернет речей, Smart-технологі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates