Об'єктно-орієнтоване програмування

Анотація: Авторська методика викладання розкрита на темі «Основні принципи об'єктно-орієнтованого програмування» навчальної програми дисципліни „Об'єктно-орієнтоване програмування".
Методична розробка формує у студентів знання про технологію розробки прикладних програм на базі основних принципів об'єктно-орієнтованого програмування: інкапсуляції, спадкування та поліморфізму, проектування класів, розробка додатків з використанням консольного та графічного інтерфейсу.
Дана робота формує знання та вміння, які необхідні для розробки прикладного програмного забезпечення з використанням мови програмування C# в середовищі розробки Microsoft Visual Studio на базі основних принципів об'єктно-орієнтованого програмування.


Имя файла: BabychOS
Размер файла: 2.2 mb
Скачать фаил
Основи програмування
Основи програмування. Одновимірні масиви.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates