Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовини, маси або об'єму за кількістю речовини, масою або об'ємом реагенту, що містить певну частку домішок

Анотація:  

Вміння розв'язувати розрахункові задачі є надзвичайно важливим при вивченні хімії в закладах загальної середньої освіти. Розробка уроку: «Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовини, маси або об'єму за кількістю речовини, масою або об'ємом реагенту, що містить певну частку домішок» містить алгоритм розв'язування задач на домішки, базові формули та поняття, приклади розв'язування розрахункових задач, завдання для здійснення групової роботи учнів на етапі засвоєння здобутих знань та підсумки уроку. За старою програмою такого роду задачі розглядалися в курсі неорганічної хімії. Тому цінність розробки полягає в тому, що всі представлені задачі стосуються органічних сполук, а саме - вуглеводнів та спиртів, які вже вивчені на момент проведення даного уроку за шкільною програмою.

Имя файла: -_20210224-150518_1
Размер файла: 239 kb
Скачать фаил
Інтегрований квест "Таємничий вчений"
Узагальнення й повторення теми «Продукти. Хімічні...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates