Новорічні та різдвяні віночки. Авторський майстер-клас

​Анотація:  Новий рік та Різдво – свята особливі, душевні, дарують радість і відмінний настрій ще за кілька днів до самих торжеств. Відзначається, що в передноворічні дні люди стають трішки добрішими до оточуючих, атмосфера наповнена позитивними емоціями і почуттями очікування чуда й чогось нового.

Різдвяний вінок – особливий елемент новорічного інтер'єру, що був запозичений із Західної Європи. Це не лише прикраса, а й оберіг. Якщо повісити вінок на двері, то він обов'язково захиститьродину від усіляких бід та негараздів, принесе щастя і достаток.

Зараз різдвяні вінки вішають на вхідні двері закріплюють вертикально або встановлюють на стіл,вони символізують наближення Нового року та Різдва. А свічки встановлюють в них за бажанням. У багатьох країнах прийнято прикрашати новорічні вінки дзвіночками, які символізують наступ веселих святкових днів, та червоні стрічки — знак швидкого воскресіння Христа.Имя файла: ---
Размер файла: 3.4 mb
Скачать фаил
Имя файла: 20191210-090913
Размер файла: 6 mb
Скачать фаил
Технологія приготування фруктових салатів та їх зн...
Виготовлення бісерної прикраси
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates