Нотатки оптиміста

Анотація: Спіавтор Гоменюк Дмитро Васильович

Саме оптимізм допомагає людині з гідністю подолати складніжиттєві ситуації і продовжувати жити та творити. Тому він і є важливою якістю людини, яка свідомо налаштовує себе на успіх.

Відчуття себе великим, сильним, значимим, віра у своїможливості й здібності, віра у можливість подолання будь-яких перешкод — це саме та якість, яка необхідна нам у нашому житті. Саме ця якість дозволяє нам виходити переможцем зі складної ситуації, ця якість дозволяє нам, перебуваючи в будь-яких обставинах, зустрічаючись із будь-якою проблемою, не опускати руки, виявляти переконаність: «Все гаразд, у менеє сили все вирішити!» — все вирішувати!


Имя файла: -1
Размер файла: 2.4 mb
Скачать фаил
Как преодолеть зону комфорта?
Школа без уроков и учителей. как же в ней учаться ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates