«Нематеріальні цінності Європи»

​Анотація: Мета:.Сприяти усвідомленню учнями місця Ук­раїни серед інших країн, особливо Європи, допо­могти зрозуміти важливість Європейського об'єд­нання, приналежність України до європейської сім'ї народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого чле­на Євросоюзу, сприяти формуванню нового євро­пейського світогляду молоді її розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього вклю­чення у полеміку, формувати моральні пріорите­ти, які визначають людину найвищою цінністю.

Поглибити знання учнів про Європу , сприяти розвитку нашої держави –України в їїпрагненні до вступу до Євросоюзу;

Метою даного заходу хотілося б виявити волю та прагнення українського народудо вивчення духовних тагеографічних цінностей країн Європи , що входять до Євросоюзу 


pdf
Имя файла: --
Размер файла: 404 kb
Скачать фаил
Весна - матінка прийшла, природа ожила
«Нематеріальні цінності Європи»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates