Негативний вплив засобів масової інформації на людину

​Анотація:

В наш час, ери інформації, на кожну людину давить потужний тиск інформаційного потоку. Цей тиск, схожий на потужний потік води в стрімкій річці, який чинить неймовірний опір плавцю, котрий намагається плисти проти течії. Цей потік безперервний, він може трохи послаблюватись, а може наростати, накриваючи плавців потужною хвилею.

Плавці - це люди, котрі намагаються досягти своїх цілей пливучи в ріці життя. Якщо ціль знаходиться вверх по течії ріки, то ефективніше буде зійти на берег і по ньому дістатися цілі. А ще краще - повернути потік води в інший напрямок.

Телебачення, радіо, газети, інтернет - основні джерела, які живлять стрімку ріку засобів масової інформації. І більшість людей свідомо чи не свідомо пірнають в цю річку кожен день, вдома чи на роботі, в місті чи селі - всюди. І кожен день ця течія відносить людину далі від своєї цілі і рано чи пізно накриває її з головою.


pdf
Имя файла: ---1
Размер файла: 291 kb
Скачать фаил
Как преодолеть негатив? Просто поддержите себя
Умеем ли мы понимать друг друга без слов? Нет!!!
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates