Навчання підлітків з інтелектуальними порушеннями плануванню сімейного бюджету

Анотація: Розбудова української держави зумовлює важливе завдання у вихованні підростаючого покоління - формування справжнього громадянина та сім'янина. Сьогоденняпотребує інноваційної системи економічно - фінансового, родинного виховання та громадянської освіти, мета якої – подальша соціалізація та інтеграція молоді.

Нині як ніколи відчувається потреба у формуванні особистості дітей з інтелектуальними порушеннями. Тому в НРЦ «ГОРЛИЦЯ» проводяться спеціальні заняттяспрямовані на практичну підготовку здобувачів освіти до самостійного життя і праці.

Однією зі складових сімейної економіки є бюджет. Наша задача навчити вихованців раціонально витрачати гроші, наперед передбачати витрати на потреби родини. Але технологія фінансового виховання і актуальні проблеми недостатньо описані в сучасній літературі, що обумовлює певні труднощі щодо його організації, замало також практичних матеріалів для упровадження в освітній простір. Оскільки учні з вадами інтелектуального порушеннямають здебільшого короткочасну пам'ять , ми втілюємо інтерактивні методи навчання (інтегровані , бінарні, комбіновані уроки) які допомагають висвітлювати освітню діяльність відносно питань соціалізаціївипускників центру.


Имя файла: --
Размер файла: 41 kb
Скачать фаил
урок української мови
Активізація пізнавальної діяльності учнів через ес...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates