Навчання підлітків з інтелектуальними порушеннями економічно-фінансовій грамотності на уроках математики

Анотація: Життякожної людини тісно пов'язане з економікою. Сучаснийучень потребує і сучасних уявлень про економічнізнання. Самежиття поставило перед педагогами завдання економічної освітидітей,виховання раціонального споживача , здатного ощадливо розпоряджатись власними ресурсами. Першочерговими завданнямиекономічної освітиє підготовка учнів з інтелектуальними порушеннями до життяв умовах сучасного суспільства.

Ознайомитиучнівзісвітомсучасноїекономікидопоможедобірка навчальногоматеріалудляурокуматематики. Завдання, яке ставить перед собою педагогна уроці, не тільки дати учнямповний обсяг економічнихзнань, а йнавчити правильно користуватися ними в різних життєвих ситуаціях.


Имя файла: -
Размер файла: 63 kb
Скачать фаил
Урок - екскурс "Дії з раціональними числами"
Система роботи з слабковстигаючими учнями з матем...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates