Навчально-методична розробка відкритого заняття З дисципліни: « Навчальна практика з фінансового обліку» На тему : «Облік руху запасів підприємства»

Анотація:

Сучасні умови господарювання вимагають від випускників-бухгалтерів негайної адаптації на робочому місці, виконання посадових обов'язків одразу з моменту прийняття на роботу, застосуванніусіх знань для вирішення актуальних проблем практичної діяльності.

Розроблення і впровадження в економічну освіту системи бізнес-тренінгів є необхідною умовою формування професійних навичок бухгалтерів і забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Тренінгова форма навчання дозволяє формувати різноманітні складові професійної компетентності фахівця, його знання, навички, уміння. Навчальна практика з фінансового обліку проводиться у формі тренінгу згідно тематики навчальної програми.

У даній навчально –методичній розробці розглянута одна із тем: «Облік руху запасів підприємства».


Имя файла: ---
Размер файла: 72 kb
Скачать фаил
Методична розробка на основі відкритого заняття г...
Інноваційні підходи в підготовці молодших спец...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates